Naprawa i serwis skrzyń biegów zautomatyzowanych Śląsk

KOMPLEKSOWE NAPRAWY I SERWIS WSZYSTKICH TYPÓW SKRZYŃ ZAUTOMATYZOWANYCH
W SAMOCHODACH Pow. 3,5 T.
ZF AS Tronic, Optidrive, I-Shift.

team

Ciężarowe


team

Ciagniki siodłowe


team

Autobusy


team

Pojazdy specjalistyczne

team

Samochody dostawcze

team

Naczepy przyczepy

Kilka słów o nas.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku, właścicielem jest Tadeusz Dera, który posiada długoletni staż pracy w branży motoryzacyjnej. Naszą specjalizacją jest naprawa taboru ciężarowego, ciągników siodłowych, przyczep, naczep i autobusów w pełnym zakresie. Firma posiada doświadczenie w naprawie osi: SAF, BPW, ROR, siodeł: JOST, +GF+, zaczepów holowniczych: RINGFEDER, ROCKINGER.

Głównym zakresem działalności „DERASERWIS” jest naprawa i obsługa pojazdów ciężarowych, dostawczych, autobusów, a także naprawa siodeł, silników oraz skrzyni biegów. Nasz firma dysponuje bogatym doświadczeniem serwisowym w zakresie napraw samochodów ciężarowych. Posiadamy specjalistyczny warsztat, dysponujący odpowiednimi narzędziami i warunkami do obsługi pojazdów użytkowych. Dysponujemy autoryzowaną stacją serwisową i naprawczą JELCZ, a także jesteśmy przedstawicielem produktów firmy BP. Solidnie, szybko wykonane naprawy, gwarancja na wykonaną usługę, oraz niskie ceny to podstawowe cech charakteryzujące naszą firmę.

Firma posiada przedstawicielstwo produktów BP – olej dostępny na całym świecie, który spełnia najnowsze światowe standardy branży olejów silnikowych i producentów samochodów. Posiadamy autoryzowany serwis i stację JELCZ, SACHS.

Wysoka jakość oferowanych przez nas usług wpływa na zadowolenie naszych Klientów oraz wzmacnia wizerunek firmy DERASERWIS. Klienci są dla nas najważniejsi, zawsze staramy się sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Działamy z wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników, która posługuje się urządzeniami o najwyższych standardach.
Solidność, szybkość napraw, gwarancja na wykonaną usługę, przystępne ceny i maksymalnie wydłużone godziny otwarcia serwisu to podstawowe cechy, które nas charakteryzują.

Prowadzimy naprawę i serwis skrzyń zautomatyzowanych: ZF AS TRONIC , OPTIDRIVE , I-SHIFT

Start

Serwis

Czynne

Biuro:
Poniedziałek: 7:00 - 15:00
Wtorek: 7:00 - 15:00
Środa: 7:00 - 15:00
Czwartek: 7:00 - 15:00
Piątek: 7:00 - 15:00
Sobota: 7:00 - 13:00
Niedziela: Zamknięte
Serwis:
Poniedziałek: 7:00 - 20:00
Wtorek: 7:00 - 20:00
Środa: 7:00 - 20:00
Czwartek: 7:00 - 20:00
Piątek: 7:00 - 20:00
Sobota: 7:00 - 13:00
Niedziela: Zamknięte

O nas

Mapa

scroll up